Hakkımızda


AKN Mühendislik, 2016 yılında Türkiye'de kurulmuş olup seksiyonel garaj ve endüstriyel kapı imalatı, bahçe, garaj ve endüstriyel kapı otomasyonları, otopark – bariyer sistemleri ve akordiyon tünel uygulamalarıyla sizlere hizmet vermektedir. 
Kaliteli ürünler üretebilmek için son teknolojideki makinalarımız ile sizlere olan hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Garaj kapısı, fabrika kapıları, otomatik fotoselli kapılar ve Akordiyon Tünel imalat ve montajı üzerine faaliyet gösteren AKN Mühendislik,
Ülkemizin artık inovatif sistemlere ihtiyaç duyacağını ve rahat bir yaşam tarzı sürmek için bu teknolojilerden yararlanacağına inanarak ar-ge çalışmalarını devam ettirmektedir.

2016 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız; KALİTE, ESTETİK ve TEKNOLOJİ doğrularını aynı noktada kesiştirmeyi hedeflemiştir.
Sektöründe farklılaşarak yer edinmeyi hedefleyen firmamız “YAPI OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ” ismi atında topladığı ürünleri müşteri beğenisine sunmaktadır.

Firmamız; iş kolunda genç ,tecrübeli ve dinamik ekibiyle Tasarım, Proje, İmalat ve Montaj aşamalarında kiralık ve satılık hizmetler vermektedir. Yüksek teknolojinin tüm imkanlarından yararlanıp en mükemmel ürünü oluşturmak anlayışı ile konusundaki her alanda öncü olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği değer ile dinamik, kurumsal kimlik yapısını geliştirerek tüm çalışmalarını yüksek kalite güvencesi standartlarında gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli ihtiyaçlar doğrultusunda güvenilir, estetik, ayrıca optimum maliyetli projeleri hayata geçirmektir.

Vizyonumuz; Ülkemizde insanların alışageldiği Yapı Sistemlerinin haricinde Avantajları ve Çizgisiyle ön plana çıkan Mimari Yapı sektörünün gelişmesine katkıda bulunarak, tecrübe ve bilgilerimizi teknolojiyle destekleyerek, ülkemizi uluslararası düzeyde temsil etmektir.

Hizmetlerini ;  KONUT GRUBU , TİCARİ GRUBU ve ENDÜSTRİYEL GRUBU olmak üzere üç kategoride ayıran firmamız, Deneyimli kadrosu, eksiksiz ürün yelpazesi ve farklılaşma anlayışıyla her gün gelişen sektörde yenilikleri takip ederek ilerleyişine devam edecektir.

Bütüncül yaklaşım felsefemiz, işletmenizde karşılaştığınız tüm sorunları göz önüne almamızı ve en uygun çözümleri sunmamızı sağlamaktadır.