Hizmetlerimiz


Hangar Çadırı

Hangar Çadırı

Sizlere ekonomik ve kaliteli depo çadırı imalatı yapan bir firma olarak 1. Sınıf ve kalitede ürünlerimiz ile sizlere uzun ömürlü ürünler sunuyoruz.

Hangar Çadırı Nedir?
Depo çadırı ister geçici ister kalıcı olarak kullanılabilen, hava şartlarına karşı dayanıklı ve sağlam iskelet mekanizması ile ürünlerinizi dış etken ve koşullardan koruyacak, istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz materyallerden üretilen çadır modellerimizdir.

Hangar Çadırı Hangi Alanlarda Kullanılır?
Son yıllarda özellikle firmaların hizmet verdikleri müşteri kesiminin artması, şahsi bakımından alışveriş yaparak satın aldığımız eşyalarımızın her geçen gün artması nedeniyle depo çadırı modelleri pek çok yerde kullanım alanı bulmaktadır:
• Firmaların eşyalarını koyacakları alanlar yaratmak için
• Evinizin bahçesinde eşyalarınızı saklamak için
• Restoran ve işletmelerin büyük ve yedek malzemelerini koyacağı bir alan yaratmak için depo çadırı kullanımına başvurulabilir.

Hangar Çadırı Nasıl Yapılır?
Sizlere kaliteli ve dayanıklı hangar çadır modelleri üretmek için çalışıyoruz. Hangar çadırlarımızı aşağıdaki adımları izleyerek üretiyoruz:
1. İstediğiniz renk ve hangar çadırı modeli hakkında bize verdiğiniz bilgileri not ediyoruz.
2. Bu bilgilerle, alanınıza uygun ebatlarda hangar çadırı üretmek için tasarım yapıyoruz.
3. Yaptığımız tasarımları kaliteli kumaş, sağlam iskelet yapısı ve kullanım mekanizmaları ile bir araya getirerek sizler için depo çadırları üretiyoruz. Kısa ömürlü değil; uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz kalitede ürünler oluşturmak için her zaman kaliteli materyal ve mekanizmalar kullanıyor; sizi asla hayal kırıklığına uğratmıyoruz.

AKN Mühendislik Hangar Çadırı Fiyatlarımız
Sizlere sunduğumuz depo çadırı fiyatları depo çadırının ebadına, modeline, imalatında kullanılan malzeme, materyal ve mekanizmaya göre değişen fiyatlardan oluşmaktadır. Bizimle iletişime geçerek, istediğiniz ebat, ürün modeli ve materyal hakkında bilgi vererek sizlere net bir hangar çadırı fiyatı vermemizi sağlayabilirsiniz.