Hizmetlerimiz


Depo Çadırı

AKN Mühendislik  

Depo Çadırlar, geleneksel hangar binaları ile karşılaştırıldığında daha kullanışlı ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Çelik ve Alüminyum Profillerden imal edilen hangar çadırları, kullanıcılar için kolonsuz ve yüksek mukavemetli alanlar sunar. Depo çadırları modüler yapısı sayesinde ihtiyaca göre ölçüleri değiştirilebilir. Hangar Çadırının yan cephe kaplamaları için normal PVC branda, çelik panel ya da şeffaf PVC tercih edebilirsiniz. Hangar çadırınızda kapı tercihi olarak sürgülü perde tipi branda kapı, roller-shutter lojistik kapı, motorlu seksiyonel kapı gibi pek çok kapı tercihi uygulanabilmektedir.

Bu çadır yapılar her kullanım amacına uygundur. Profesyonelce uygulama gerektirir. Müşterimizin istediği ebatlarda özel olarak imal edilir. Genellikle depo çadırı veya hangar çadırı olarak bilinen bu makaslı çadır sistemleri tüm hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır.

Firmamız uzun yıllardır kazanmış olduğu iş tecrübesiyle çadır alanında büyük gelişmelere imza atmıştır. Depo çadırı bunlardan birisi olup teknik tecrübe açısından da dikkat edilmesi gereken bir çadır türüdür. Firmamız her türlü depo çadırının üretim ve montajını yapmakta olup, satış sonrasında her türlü desteği vermektedir.

Depo çadırı adından da anlaşılacağı üzere şantiye ve birçok alanda depolama için kullanılmaktadır. Kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösteren depo çadırının ömrü genel olarak uzun yılları bulmaktadır.