Hizmetlerimiz


Sigara İçme Alanı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır. 
Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Bizim Usta, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, Türkiye ve dünya için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. 
Çalışmalarında bu ilkeyi temel almakta ve toplumsal projelerinde sürdürülebilir çevre konusuna odaklanmaktadır. Öncelikli hedefimiz müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılamak. 
Çalışanlarınızın sigara içme ihtiyaçlarınız giderecekleri alanlar yasa ile firma dışsarısında olması istenmiştir ve firmalar dış alanda çalışanları hava koşullarından etkilenmemesi için sigara içme, dinlenma alanları yaptırmaktadırlar.  Çalışanlarınızın çay molası, sigara molası sırasında kullanacakları sigara içme alanı ihtiyaçlarınızın için firmamız geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Sigara içme alanı modellerimiz için projelerimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz sigara içme alanı için iletişim kurunuz,