Hizmetlerimiz


Akordiyon Tünel

Akordiyon Tünel

Geri Çekilebilir Tünel
Portatif garajdan endüstriyel sektör için büyük geçici binalara kadar farklı uygulamalara uygun çok çeşitli geri çekilebilir tüneller.

Akordiyon Tünel ismi ile de anlaşılacağı gibi katlanabilir bir sistemdir. Dilediğiniz zaman açarak kullanabilir, ya da dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Tünel çadır sistemleri içine giren akordiyon tünel çadırı son zamanlarda oldukça çok sık tutulmakta ve tercih edilmektedir. Akordiyon tünel ismi ile de anlaşılacağı gibi katlanabilir bir sistemdir. Dilediğiniz zaman açarak kullanabilir, ya da dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Bu açılıp kapanan sisteme akordiyon sistem denmektedir.
 
AKN Mühendislik akordiyon tünel, depolama ve hangar çadırı konusunda uzmanlaşmış ekibi ile her türlü sistemi kurabilmekte ve özel çizimlerini yapıp modelini oluşturmaktadır. Daha geniş bir alana sahip olan sistemde yapılan akordiyon tüneller hertürlü hava koşullarına dayanıklı olup uzun ömürlü olarak tasarlanmıştır. Çok fazla noktada sabitleme gerektirmeyen akordiyon tünel çadırlar kar biriktirmeme özelliğine de sahiptir. 


Akordiyon Tünelin Avantajları

Özel izin gerektirmeyen bir sistemdir.
Alev yürümez branda kullanılmakta olup yangına karşı dayanıklıdır.
Kurulum yapılan alanı gerektiğinde açık alan, gerektiğinde kapalı alan olarak kullanabilmenize imkan sağlar.
Mobil yapısı sayesinde firmanızda ihtiyaç duyduğunuz alana kolayca taşıyabilir, istediğiniz alanı kapalı alana çevirebilirsiniz.
Ürünün sadece kurulum aşaması firmanızda yapılacağı için inşaat maliyet ve tehlikeleri ile karşılaşmazsınız.
Kısa sürede imalat ve kurulum yapılarak zamandan tasarruf sağlar.
Esnek ve hareketli yapısıyla sabit yapılar kadar sağlamdır fakat onların 3 te 1 fiyatı maliyetlidir.


Depolama alanı olarak kullanabileceğiniz gibi ; mal kabul, mal yükleme alanlarında hava şartlarından etkilenmemek için kullanılabilir.
Dar olan firma alanınızda boyahane olarak ihtiyaç duyduğunuz alanda kullanabilirsiniz.

Size özel akordiyon tünel çözümleri için AKN Mühendislik hizmetinizdedir.

Akordiyon Tünel projelerimizi incelemek için TIKLAYINIZ.