Hizmetlerimiz


PIAB VACULEX - TAWİ KALDIRMA SİSTEMLERİ

PIAB VACULEX kaldırma çözümleri tüm dünyada çeşitli endüstrilerde başarıyla kullanılmaktadır. Kaldırma ekipmanınızı sektörünüzün gereksinimlerini karşılayacak şekilde özelleştiriyoruz. 
İşletmeniz için neler yapabileceğimizi görmek ister misiniz?

İş gücünüzü güçlendirin, esnekliği artırın ve işinizde sürekli verimliliği sağlayın.

Bizim PIAB VACULEX vakum kaldırma sistemleri olarak özelleştirilebilir seçenekleri geniş bir yelpazede sunuyoruz. Yüksek doğruluk, kullanım kolaylığı ve maksimum esneklik için tasarlanmıştır. 
PIAB VACULEX  çözümleri ham madde konteynırlarını, ambalajlarını kaldırabilir, tutabilir, döndürebilir, eğebilir veya döndürebilir, böylece yeni bir verimlilik, güvenlik ve kolaylık sağlar.

Riski gerçekleşmeden önce ortadan kaldırma ; Ergonomik tasarımlarımız maksimum operatör koruması sağlar ve üretim verimliliğini artırır. 
Modüler sistemimiz, gerçek pompa cihazının hava kilitli operasyonlarda önemli olan başka bir yere yerleştirilmesine izin verir ve en zorlu ortamlarda bile maksimum güvenlik ve kontrol sağlar.

"Herkes, vakumlu kaldırıcılar ile ağır çuvalları kaldırabilir, bu da esnekliği artırır ve üretimin asla durmamasını sağlar."
"Hem üretimdeki verimliliği arttırmak hem de çalışanların ergonomik sağlığını iyileştirmek için günlük işlerimizde kaldırıcılar bizim için gereklidir."

Kolay kaldırma için vakumlu çuval kaldırıcılar
Vaculex çuval kaldırıcılar, herkesin büyük ve ağır çuvalları taşımasına izin verir. Kağıt, plastik ve dokuma çuvallar gibi her türlü malzeme için çuval kaldırıcılar sunuyoruz.

VACULEX'in vakumla çalışan kaldırmasıyla, her işçi en ağır, en hantal çanta veya çuvalın bile hassas ve ağırlıksız kontrolüne sahip olabilir, bu da işyerinde çeşitliliğe ulaşmayı kolaylaştırır. 
Tüm çalışanlar aynı yükleri kaldırabildiğinde, boyut veya güçteki fiziksel sınırlamaların engelini etkili bir şekilde ortadan kaldırırsınız. 
Buna ek olarak, bir VACULEX kaldırıcı, kullanıcıların dakikalar içinde çalışmaya başlamasını sağlayan minimum eğitim gerektirir.

Verimli ve güvenli kaldırma için tel vinç
Kaldırma düzeneğini bir kanca, tutucu veya vakum aleti ile kullanmanız gerekip gerekmediği, ihtiyaçlarınız için en verimli bir halat vinçimiz var.

PIAB VACULEX  sadece dünyanın en hızlı tel vinçlerinden biri değil, aynı zamanda kurulumu çok kolaydır ve çok az bakım gerektirir. Her türlü yükte büyük esneklik ve kolay kullanım sunan güvenilir ekipman. 
Düşük sahip olma maliyeti ve düşük enerji tüketimi ile tel vinçimiz, sürdürülebilir ve verimli kaldırma için en uygun maliyetli bir seçimdir.
Gereksinimlerinize uyarlanabilir ergonomik tutamaklar konfor, kolaylık ve yumuşak hareket sağlar. Kaldırma düzeneğinin kontrolü o kadar kolaydır ki, herkes kısa sürede kullanmayı öğrenecektir. 
Hızlı bağlantı, aynı vinç üzerindeki herhangi bir aleti kullanmanıza izin vererek mükemmel esneklik sağlar. Her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde uyarlanabilen çeşitli kanca araçları, kelepçe aletleri veya tutucular arasından seçim yapın. 
Malları her açıdan alın, yükü büyük bir hassasiyetle döndürün, eğin veya döndürün ve tam olarak ihtiyacınız olan yere güvenle yerleştirin. Değişken hız kontrolü, herhangi bir noktada tam olarak ne kadar hızlı veya yavaş hareket edeceğinizi seçerek her zaman güvenli ve hassas kaldırma sağlar.

Bu esnek tel halat iki modelde mevcuttur; biri hızlı kaldırma, 0,75 m / s'de 60 kiloya kadar taşıma ve diğeri 0,35 m / s'de 120 kiloya kadar taşıma için daha ağır kaldırma için. Her iki model de makaralardan araba parçalarına ve pillere kadar her şeyi taşımak için çeşitli araçlarla donatılabilir. 
Herkes için her gün verimli ve ergonomik kaldırma.

Herkes vakumla kaldırabilir
270 kilo kaldırmak için büyük ve güçlü olmanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Vakum gücüyle değil.